Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Özellikle endüstriyel tesisler başta olmak üzere makina imalat, ekipman imalatı, bakım onarım, revizyon ve çelik konstrüksiyon projelerinde yükselen başarı grafiğinde, öncelik olarak belirlediği doğru, ciddi, pratik, kaliteli ve kalıcı hizmet sunumundan asla ödün vermemiş ve tüm faaliyet alanlarında daima zirveyi hedeflemiştir.

Özellikle son yıllarda gösterdiği başarılı faaliyetler sonucu elde ettiği mükemmel yükselişin ve hızlı büyümenin sonucunda kurumsallaşmayı hedefleyip bu hedefle aile sıcaklığının yanı sıra takım anlayışı ve işbirliği ile yoluna devam etmektedir.

Faaliyetlerinde insan gücü ve ürün yelpazesi kalitesinden asla ödün vermeden, yaratıcılık ve ekip ruhunu en üst düzeyde kullanarak doğru rüzgârları yakalamış olup kendisinden hizmet almak isteyen kurum ve kuruluşlara bu anlayış çıtasını sürekli yükselterek hizmet sunma kararlılığındadır.

MİSYONUMUZ

Türkiye ve yurt dışında, özellikle endüstriyel tesisler başta olmak üzere, yakın ilişkiler kurmak, üretim, montaj ve bakım alanlarında faaliyetleri başlatmak ve geliştirmek.

VİZYONUMUZ

  1. Etkin ve teknolojik çözümler üretmek,
  2. Yenilikleri sürekli takip etmek,
  3. Müşterilerimize ekonomik ve kaliteli hizmet ve ürün sunmak,
  4. Yüksek nitelikli insan gücünü küresel standartlarla kurumsallaştırarak, sektöründe önde gelen kurum olmak.